borozda.sk
borozda.sk

Svetoznáme vinárstva
na jednom mieste

Nakupovať
Menu

Profil

Touto cestou si dovoľujeme privítať Vás na www stránkach nášho hotela TEVEL v Sládkovičove. S radosťou Vám poskytneme nasledovné služby: ubytovanie v komfortne zariadených jedno a dvojlôžkových izbách (s možnosťou prístelky), izby s bezbariérovým prístupom a apartmány s príslušenstvom (kompl. sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným prípojom, telefón a internetové pripojenie), stravovacie služby v reštaurácii s kulinárskymi špecialitami, kaviarenské služby (s pestrou ponukou značkových vín, destilátov a miešaných nápojov).

Na usporiadanie rôznych spoločenských akcií a obchodných rokovaní, školení sú k Vám k dispozícii salónik s kapacitou 25 osôb, prednášková miestnosť s kapacitou 60 osôb, kongresová hala č.1 s kapacitou 180 osôb, ktorá je vhodná na usporadúvanie banketov, rozlúčkových večierkov, svadieb a narodeninových osláv, a kongresová hala č.2 s kapacitou 328 osôb so špičkovou projekčnou audiovizuálnou technikou a ozvučením.

V priestoroch hotela sa nachádza pobočka Slovenskej sporiteľne a.s. a kadernícky salón. Pred hotelom sa nachádza parkovisko a na detskom ihrisku v tesnej blízkosti hotela sa môžu zabaviť aj Vaše malé ratolesti.

Názov hotela "TEVEL" pochádza z 13. storočia a jeho pôvod sa viaže k ranostredovekej osade Tevel, ktorá sa pôvodne nachádzala v lokalite medzi terajším Sládkovičovom a Veľkými Úľanmi, neskôr však bola spustošená a vyplienená tatarskými kmeňmi.

Viac o meste Sládkovičovo >>